SERWIS DRONÓW DJI INSPIRE

Ile będzie kosztowało naprawienie mojego Inspire?

Na pewno zdecydowanie mniej niż wartość nowego drona. Nie konkurujemy najniższą ceną lecz jakością napraw. Najniższa cena zawsze oznacza gorszą jakość naprawy – w tej branży nie ma kompromisów.


Prowadzimy przyjazną politykę cenową, tak aby nie opłacał się zakup nowego drona lecz jego naprawa. To ile czasu zajmuje naprawa drona zależy od określonego modelu, rozmiaru i rodzaju usterek – dlatego zapewniamy przed naprawą wyceny, które na dodatek są bezpłatne = już zysk na start dla ciebie! 


Doskonale rozumiemy, iż twój sprzęt może być narzędziem twojej pracy, dlatego w razie potrzeby oferujemy naprawy w trybie TURBO. Robocizna nie musi się w takim przypadku wiązać z dodatkowymi kosztami – jest to promesa, a nie płatne zobowiązanie.

Zauważ, że zasadniczo „przyglądasz się” temu, co poszło nie tak z twoim dronem - bez wiedzy techników serwisu Eurodron prawdopodobnie nie uzyskasz dokładnego oszacowania, bo możesz nie mieć wiedzy jakie części są wymagane - musisz drona dostarczyć do serwisu. 

Inspire 1

 • Czas pracy, gwarancja jakości, wiedza, umiejętności serwisanta, rozpoczęta 1 roboczogodzina pracy serwisanta - rozliczane co pół godziny
  500 PLN
 • Gimbal Flexible Flat Cable
  219 PLN
 • Gimbal software calibration X5
  740
 • Gimbal magnetic calibration X3
  500